Територія

• В нашому садочку - як у віночку

Cеред житлових кварталів Шевченківського району, серед мальовничої природи розмістився      дошкільний заклад №180 санаторного типу для дітей з різними проявами туберкульозної інфекції.

«Найкраще в світі повинно належати нашим дітям» — це не лозунг, а життєва позиція керівника садочка Андреєвої Феодосії Михайлівни.

Тож якщо хочете завітати в країну казок — знайдіть наш затишний куточок на Лук’янівці, що знаходиться по вулиці Мельникова 28а. Адже наш садочок зайняв перше місце у конкурсі «В нашому садочку-як у віночку» в 2004 році. І вплетені в цей віночок любов і ласка всіх співробітників, неповторне диво-казка, яку щоденно вони дарують дітям.

• zdanie

• Будівля

І батьки, і працівники вважають, що нашим дітям пощастило: дошкільний заклад розташоваий у затишному місці в одному з мальовничих двориків.
    Ось уже 50 років, як наш дошкільний заклад відкрив двері для мешканців Шевченківського району.
    Двоповерхова цегляна будівля з сучасними вікнами та ремонтом складається з роздягалень, приміщень чотирьох груп та музично-спортивного залу, адміністративних приміщень.

• kuhnya

• Кухня і пральня

Розміщена в окремій одноповерховій будівлі на території садочку. В 2010 році проведено капітальний ремонт приміщення та заміну всього технологічного обладнання кухні і пральні.
    Кухарі високої кваліфікації забезпечують збалансоване та різноманітне 5 разове харчування дітей.

• ter_4

• Рослинний світ

Довкола все чарує око зеленим вбранням навесні і влітку, виблискує золотом осені. Територія садочка засаджена різноманітними деревами та кущами, які несуть не тільки естетичне задоволення, а й дають затінок у спеку, очищують повітря. Є тут і дерева-старожили, і зовсім молоді, посаджені навесні. Це і клени, і каштани, і горобина, і яблуні, і груші, і горіхи. Від воріт до чудового дитячого містечка проходить широка центральна доріжка з декоративними кущами, туями обабіч, веселими різнобарвними квітниками, що буяють з весни до пізньої осені.
    Чудовий бузок, тюльпани, крокуси, первоцвіти наповнюють ароматом все навколо. На оксамитових галявинах виблискують яскравими ліхтариками кульбаби, несміливо виглядають синьоокі фіалки, а поважні яблуні розкидають свій біло-рожевий шатер. Влітку ж визріває стільки солододких радощів для дітей — тут і вишні і абрикоси, малина і суниці.

• ter_2

• Знайомство малят з природою

Щодня з усіх сторін, мов струмочки, в садочок прибувають діти. І першим в садку дитину вітає не вихователь, а барви природи, які пробуджують у малька радісні почуття. Кожна пора року приваблює дітей і дорослих своєю пишнотою. Знайомити малят з природою можна на території дошкільного закладу. Діти працюють на городі, квітнику, на теритоії дітячого садка вирощують огірки, помідори, цибулю, солодкий перець, розсаду.
    Встановлють шпаківні навесні та годують пташок в годівнницях взимку.
    І ми докладаємо всі зусилля, щоб дитина змогла помітити, відчути, збагнути красу довкілля. Діти отримують позитивні емоції від «царства рослин», що поліпшує їх настрій і самопочуття. Кожна рослинка, тваринка, камінчик знайомі малюкам і вони бережно охороняють свої цінності.

• sport_pl

• Спортивні майданчики

Великий спортивний майданчик, що потопає в тіні дерев, поділено на два поля — футбольне і баскетбольне. В теплу пору року тут проводиться ранкова зарядка та зайняття фізкультурою.

• ploshadki

• Ігрові майданчики

Чудові ігрові майданчики потопають у зелені фруктових дерев. На доглянутих клумбах ваблять очі різнобарвні квіти. Кожна група має свій ігровий майданчик з критою верандою.

• bass

• Літній басейн

Посередині нашої території розміщений відкритий басейн, в якому влітку проводяться заняття на воді.