Робота з батьками

• Девіз роботи: «Становитися до батьків: нетерплячих – терпеливо, сором’язливих – турботливо, розгніваних – доброзичливо, образливих – толерантно, вимогливих – делікатно. І до всіх, до всіх разом – уважно!»

Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сім’я і навчальний заклад. Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, змісту Базового компонента дошкільної освіти України, одним з головних завдань, що стоїть перед закладом, вважається взаємодія з сім’єю.
    Сім’я і дошкільний заклад – два соціальних інститути, які закладають фундамент успішності кожної дитини у майбутньому. У нас єдина мета – виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену особистість із високим інтелектуальним та творчим потенціалом.
    Один з головних напрямків роботи нашого закладу є активне залучення родини до освітньо – виховного процесу. Серед усіх відомих, традиційних і нетрадиційних форм роботи з батьками добре зарекомендували себе дні відкритих дверей, коли батьки мають можливість стати учасниками освітньо – виховного процесу та проектна діяльність.

У ході реалізації проектів: «Тренажери власноруч» (Використання деталей конструктора LEGO у фізкультурно – оздоровчій роботі), «Хай же ялиночка в зимовий цей час…», «Все співає навкруги повернулися птахи», «Яєчко – розмальоване, барвисте» ми організували цікаву роботу з дітьми через залучення батьків до проведення низки майстер – класів та інших форм роботи, які викликали неабияке захоплення у дітей. Дошкільники не лише спостерігали за вправністю дорослих, а й брали активну участь у спільній творчій діяльності. Дієвим методом формування активної позиції батьків є також залучення до реалізації природничих проектів: «Алея тюльпанів», «Ми цвітемо в саду і лузі», «Різнобарв’я кольорове…», «Дивосвіт сухих рослин»