Виставки, конкурси

• В лютому 2015р. наш дошкільний заклад прийняв участь у конкурсі-огляді «Організація народознавчого осередку в роботі з дітьми старшого дошкільного віку».
    На конкурс були представлені матеріали: тематичний альбом «Історія нашої вулиці» та дидактичну гру «Український віночок».

Вихователі нашого закладу взяли активну участь у районній виставці авторських дидактичних посібників з формування елементарної компетенції безпечної поведінки дітей дошкільного віку.
    На виставці була представлена дидактична гра «Допоможи мені…» з формування елементарної компетенції безпечної поведінки у природі.

У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр.
    Педагоги нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському фестивалі дитячого театрального мистецтва. Програмою фестивалю були охоплені діти всіх вікових груп.