Чарівниця - пора року

• Всі із хати - зиму зустрічати

• Цього року зима встигла побалувати дітей снігом та лютими морозами. І хоча він не буде надто довговічний, однак подарував дітям багато радощів та насолоди. Адже малюки отримують можливість спільних веселих ігор та розваг: катання на санчатах, лижах, гри в хокей і надзвичайної творчості дітей та вихователів

Казкової зимової пори всім хочеться відчути себе чарівниками. Це бажання дітей легко здійснюємо під час прогулянок в дошкільному закладі:

Лижі, ковзани і сани -
    В наших діток у пошані.
    І тому в усіх змаганнях
    Виступаєм без вагання!

Чи може бути щось захопливіше й цінніше для допитливих дошкільнят, ніж самостійно відкрити таємниці природи? Таку можливість надає їм правильно організована дослідницька діяльність, під час якої вони перевіряють власні припущення, роблять висновки і, звісно, дивуються красі й розмаїтості навколишнього світу.
    Зима пропонує малечі безліч явищ, досліджувати які – величезне задоволення.