Тренажери власноруч

• В 2012 році наш колектив взяв участь у конкурсі проектів на кращу організацію роботи з батьками, ефективно реалізовуючи завдання тематичного проектування з темою: «ТРЕНАЖЕРИ ВЛАСНОРУЧ» (Використання деталей конструктора LEGO у фізкультурно-оздоровчій роботі).

Залучення сім’ї до життя дошкільного навчального закладу, формування почуття єдності між батьками і педагогами щодо зміцнення здоров’я та забезпечення ефективного фізичного розвитку дитини ніколи не втрачає своєї актуальності, а сьогодні, враховуючи стан здоров’я сучасних дошкільників, набуває ще більшої гостроти. Щоб зберегти та зміцнити здоров’я дитини, дорослі мають створити у дошкільному закладі та сім’ї умови для зміцнення здоров’я і зниження захворюваності дітей – обладнання зони фізичної активності.

Тренажери власноруч

Учасники проекту:

вихованці, батьки, колектив ДНЗ

Характеристика проекту:
    • за учасників – груповий;
    • за тривалістю – короткотривалий (4 дня)
    Проблема: незацікавленість батьків в організації рухової діяльності дітей.
    Обґрунтування проблеми:
    •  необізнаність батьків про важливість спільної рухової діяльності з дітьми;
    • недостатність знань батьків про фізичні навички та вміння дітей старшого дошкільного віку;
    • небажання батьків організовувати рухову діяльність з дітьми;
    • неуважність батьків до здорового способу життя в родині.

Мета:
    об’єднати зусилля дошкільного навчального закладу і сім?ї щодо формування в дітей уявлень про здоров’я дошкільнят;
    залучити батьків до фізичного виховання дітей у сім’ї, виховання в них оптимістичного світовідчуття, психологічної готовності до активної оздоровчої діяльності та любові до спорту;
    вчити дітей правильно використовувати свою енергію впродовж дня.

Завдання:
    Дати уявлення батькам про значущість спільної рухової діяльності з дітьми.
    Розширити знання батьків про фізичних уміннях і навичках дітей.
    Сприяти створенню активної позиції у спільній руховій діяльності з дітьми.
    Зацікавити батьків зміцнювати здоровий спосіб життя в родині.
    Поліпшення розвивального середовища для розвитку рухових умінь (нетрадиційне використання деталей DUPLO).

Розроблений проект сприятиме комплексній гармонізації розвитку особистості дитини, дасть можливість батькам та дітям можливість використовуватинетрадиційне фізкультурне обладнання з метою корекції та профілактики здоров’я .