Умови прийому

• Умови прийому дітей до дошкільного навчального закладу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу

Порядок прийняття до дошкільного навчального закладу регулюється відповідними нормативно-правовими документами:

- Закон України «Про дошкільну освіту»;

- ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначає, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

- наказ МОЗ України від 16.09.2011 № 595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів».

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичне щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні захворювання або бактеріоносіями.

Діти, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

До українського календаря щеплень входять:

• Туберкульоз 3-7 день, 7, 14 років;

• Гепатит В 1 день, 1 міс., 6 міс.;

• Дифтерія 3, 4, 5, 18 міс., 6, 14, 18 років, далі кожні 10 років;

• Кашлюк 3, 4, 5, 18 міс.;

• Правець 3, 4, 5, 18 міс., 6, 14, 18 років, далі кожні 10 років;

• Поліомієліт — инактивована (нежива) вакцина: 3,4 міс.;- оральная (жива) вакцина: 5, 18 міс., 6, 14 років;

• Гемофільна інфекція 3, 4, 18 міс.;

• Кір 12 міс., 6 років;

• Краснуха 12 міс., 6 років, 15 років (дівчата);

• Паротит (свинка) 12 міс., 6 років, 15 років (хлопці).

До дошкільного закладу №180 санаторного типу зараховують дітей по направленню лікаря-фтизіатра туб. диспансера із туб. осередку.

Порядок прийому, відрахування дитини з ДНЗ №180 лікарем- фтизіатром:

Первинно направляти дітей, які потребують відвідування ДНЗ №180 санаторного типу терміном на 1 рік.
    Діти, які перебувають в ДНЗ № 180 більше 2-х років, підлягають обстеженню в дитячій лікарні (туб. профілю), або в туб. інституті. Питання про подальше перебування цих дітей в ДНЗ № 180 вирішується на підставі заключення медичного обстеження і стану здоров’я дітей.

Умови прийому дітей до дошкільного навчального закладу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу.

Для оформлення в ДНЗ №180 батьки повинні надати:

1. Направлення від лікаря-фтізіатра

2. Заяву встановленного зразка

3. Копію свідоцтва про народження дитини

4. Форму № 063 — карта профілактичних щеплень

5. Форму №026 — медична карта

6. Заповнену анкету про сім’ю

7. Довідку про епідоточення (дійсна 3 дні)